Rage Against The Machine

28. února 2007 v 15:45 | coyot |  info o skupinách

Diskografie:
2000 Renegades
1999 The Battle of Los Angeles
1996 Evil Empire
1992 Rage Against the Machine
Z Wikipedie:
Rage Against the Machine (RATM) byla americká crossoverová skupina, která vznikla v létě 1991, když se v Los Angeles setkali dva velcí odpůrci rasismu Zack de la Rocha a Tom Morello, kteří chtěli využít hudbu jako politickou zbraň a změnit alespoň trochu situaci ve státě. Rage Against the Machine (Hněv proti stroji) - strojem může být myšlena společnost, nebo vláda. Do skupiny ještě přišel Zackův přítel Timm Commerford a na inzerát sehnaný Brad Wilk, který byl v té době bubenická nula, ovšem časem se zlepšil. Zackův politický rap působil na davy. Morello je svou kytarou považován za nástupce Jimiho Hendrixe. Členové skupiny jsou levicově zaměřeni.
17. října 1999 se RATM rozpadli z důvodu, že Zack chtěl vidět v hudbě zbraň proti zvrhlému systému, ale zbytek kapely ne. Zbytek RATM založil s Chrisem Cornellem ze Soundgarden The Civilian, ale po problémech s ukradením desky se po půlroce sešli v Audioslave. A Zack de la Rocha se vrhl na svůj solový projekt.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HIP HOP ŽIJE HIP HOP ŽIJE | 7. října 2007 v 13:57 | Reagovat

ZMRDI METALÁCKÝ KUREVSKÝ CHCÍPNĚTE VŠICHNI ASTA LA VISTA BABY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama